Sekretár č.8

  • Kategória: ÚS - sekretár
  • Uverejnené utorok, 10. december 2013, 00:00
  • Prečítané: 2276x

Úradná správa č.: 8 zo dňa 10. decembra 2013

Vážení členovia futbalového hnutia, predstavitelia futbalových klubov!

Vzhľadom na to, že počas mnohých stretnutí, ktoré v poslednom období zástupcovia Slovenského futbalového zväzu absolvovali, či už s čelnými funkcionármi slovenského športu, alebo predstaviteľmi štátu, samosprávy a verejnej správy, sa opätovne stretávame s tým, že sa z nášho pohľadu nie celkom správne interpretuje pozícia Slovenského futbalového zväzu ako najmasovejšej organizácie na Slovensku a lídra medzi národnými športovými zväzmi.

Chceli by sme preto v tejto súvislosti zistiť a následne poukázať na to, aké množstvo ľudí je priamo zainteresované do futbalového diania na Slovensku. Z tohto dôvodu by sme radi zosumarizovali informácie, koľko osôb, okrem samotných hráčov, rozhodcov alebo delegátov (t.j. napr. manažér, ekonóm, riaditeľ, člen predstavenstva alebo správnej rady, účtovník, administratívny pracovník, ISSF manažér, usporiadateľ, tréner, hlásateľ, údržbár, trávnikár, upratovačka, práčka, bezpečnostný manažér, mediálny manažér, marketingový manažér atď.) sa podieľa na zabezpečení športovej, či organizačnej a administratívnej činnosti futbalového klubu.

Preto Vás žiadame o vyplnenie krátkeho dotazníka, ktorý nájde te v ISSF( http://issf.futbalnet.sk ) po prihlásení v menu "Elektronická podateľňa", formulár "Prieskum - Osoby v kluboch”. Formulár pravdivo vyplňte a následne “Uložte”.

Poprosíme Vás dodržať termín vyplnenia a uloženia prieskumu do 13.12.2013.

Taktiež Vás , touto cestou, žiadame o aktualizáciu základných údajov "O klube" v systéme ISSF, hlavne fakturačné údaje a kontaktné údaje (Osoba, email, telefon, mobil ...)

Ďakujeme.

 

 

 

 

Aktuálna Úradná Správa

07-06-2017

Aktuálna Úradná správa

MEVA 2016

obfz meva banner

Rozpis súťaží 2016/2017

RS OBFZ 1617
 

banner ZsFZ

banner SFZ

vizitka novaplast

logoIG
logo j4k