Prev Next
Výjazdové zasadnutie VV ObFZ v Šuranoch

Výjazdové zasadnutie VV ObFZ v Šuranoch

15-04-2014 Hits:399

V priestoroch reštaurácie Áčko v Šuranoch sa v piatok 11. apríla stretli na pravidelnom zasadnutí členovia Výkonného výboru ObFZ.

Šesťgólový Bock rozbil "Ezdek"

Šesťgólový Bock rozbil "Ezdek"

13-04-2014 Hits:403

Šesť gólov vsietil do siete Mojzesova Bock a výraznou mierou tak prispel k výhre Mane 7:2. Ďalšie body stratili doma Rastislavice.

Kolo pre domácich

Kolo pre domácich

06-04-2014 Hits:428

Šestnáste okresné kolo sa nieslo čisto v domácej dominancii. Svodín si víťazstvom nad Lipovou upevnil pozíciu na druhom mieste. 

Šláger pre Svodín, Rampašek sa uviedol hetrikom

Šláger pre Svodín, Rampašek sa uviedol hetrikom

30-03-2014 Hits:689

Šláger kola v Rastislaviciach patril Svodínu, keď domáci odmietli vyrovnanie v samom závere z penalty. Hetrikom sa uviedol novic v drese Lipovej Dušan Rampašek.

Metodický postup v ISSF

Metodický postup v ISSF

28-03-2014 Hits:243

Oblastný futbalový zväz dáva do pozornosti rozhodcov ako i klubových ISSF manažérov schválený metodicky postup pre ISSF.

<< < apríl 2014 > >>
pon uto str št pia sob ned
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
140 vstupy v mesiaci apríl 2014 140 vstupy v mesiaci apríl 2014
Prípravka-Kolo 10
18:00 TJ Družstevník Michal n/Žit. - FC Komjatice 6:0
1 vstup v 04. apríl 2014
Prípravka-Kolo 10
12:00 FC Veľký Kýr - ŠK Šurany 1:5
Prípravka-Kolo 10
12:00 TJ Nová Vieska - ŠK Tvrdošovce 7:1
Prípravka-Kolo 10
12:00 TJ Družstevník Dvory nad Žitavou - FK Čechy 3:0
Prípravka-Kolo 10
12:00 FC Semerovo - TJ Družstevník Bešeňov 5:2
Dorast sk. A-Kolo 14
14:45 1. FC Černík - OFK Maňa 0:2
Žiaci sk. A-Kolo 14
15:00 OTJ Palárikovo - OFK Hul 11:0
Žiaci sk. A-Kolo 14
15:30 TJ Lokomotíva Bánov - FK Slovan Rastislavice 21:0
Žiaci sk. A-Kolo 14
15:30 ŠK Thermál Podhájska - TJ Družstevník Michal n/Žit. 1:2
Žiaci sk. A-Kolo 14
15:30 FC Komjatice - OFK Maňa 9:1
Žiaci sk. B-Kolo 12
15:30 FC Strekov - TJ Salka 4:5
Žiaci sk. B-Kolo 12
15:30 OŠK Dolný Ohaj - ŠK Svodín 1:6
Žiaci sk. B-Kolo 12
15:30 TJ Družstevník Dvory nad Žitavou - TJ Agro Zemné 5:2
Žiaci sk. B-Kolo 12
15:30 TJ Sokol Gbelce - ŠK Sokol Jasová 0:14
Dorast sk. A-Kolo 14
17:30 ŠK Thermál Podhájska - ŠK Kmeťovo 4:3
Dorast sk. A-Kolo 14
17:30 OŠK Mojzesovo - TJ Družstevník Trávnica 6:0
Dorast sk. A-Kolo 14
17:30 TJ Lokomotíva Úľany nad Žitavou - FK Slovan Rastislavice 0:9
Dorast sk. B-Kolo 12
17:30 TJ Družstevník Bešeňov - TJ Agro Zemné 4:3
Dorast sk. B-Kolo 12
17:30 TJ AC Mužla - TJ Družstevník Kolta 1:2
Dorast sk. B-Kolo 12
17:30 FC Strekov - TJ Salka 1:1
Dorast sk. B-Kolo 12
17:30 OŠK Dolný Ohaj - ŠK Svodín 0:5
20 vstupy v 05. apríl 2014
Žiaci sk. A-Kolo 14
12:00 FC Veľký Kýr - TJ Veľké Lovce 0:3
II. trieda-Kolo 16
17:30 Podhajská B - Pozba - TJ OFK Jatov 0:0
II. trieda-Kolo 16
17:30 1. FC Černík - TJ Družstevník Bruty 3:1
II. trieda-Kolo 16
17:30 OTJ Palárikovo B - TJ Družstevník Trávnica 1:2
II. trieda-Kolo 16
17:30 TJ Sokol Gbelce - FC Strekov 5:1
II. trieda-Kolo 16
17:30 TJ Družstevník Kolta - ŠK Sokol Jasová 2:1
II. trieda-Kolo 16
17:30 TJ AC Mužla - TJ Nová Vieska 6:2
II. trieda-Kolo 16
17:30 OFK Hul - FC Slovan Dedinka 2:1
III. trieda-Kolo 12
17:30 TJ Družstevník Obid - ŠK Andovce 1:2
III. trieda-Kolo 12
17:30 FC Bíňa - ŠK Tvrdošovce B 3:2
III. trieda-Kolo 12
17:30 ŠK Radava - Kamenný Most 3:1
III. trieda-Kolo 12
17:30 FJ Kamenica nad Hronom - TJ Belá 2:2
III. trieda-Kolo 12
17:30 TJ FC Rúbaň - TJ OÚ Nána 3:3
13 vstupy v 06. apríl 2014
Žiaci sk. B-Kolo 12
18:30 FC Semerovo - FK Čechy 6:2
1 vstup v 09. apríl 2014
Prípravka-Kolo 11
12:00 FK Čechy - ŠK Šurany -:-
Prípravka-Kolo 11
12:00 TJ Družstevník Michal n/Žit. - FC Veľký Kýr -:-
Prípravka-Kolo 11
12:00 ŠK Tvrdošovce - TJ Družstevník Bešeňov -:-
Prípravka-Kolo 11
12:00 FC Semerovo - TJ Družstevník Dvory nad Žitavou -:-
Prípravka-Kolo 11
12:00 FC Komjatice - TJ Nová Vieska -:-
Žiaci sk. A-Kolo 15
15:30 ŠK Vlkas - ŠK Thermál Podhájska 5:1
Žiaci sk. A-Kolo 15
15:30 FK Slovan Rastislavice - FC Komjatice 0:8
Žiaci sk. A-Kolo 15
15:30 TJ Družstevník Michal n/Žit. - OFK Hul 10:1
Žiaci sk. A-Kolo 15
15:30 OFK Maňa - FC Veľký Kýr 0:9
Žiaci sk. A-Kolo 15
15:30 TJ Lokomotíva Bánov - OTJ Palárikovo 9:0
Žiaci sk. B-Kolo 13
15:30 OŠK Dolný Ohaj - FC Strekov 0:5
Žiaci sk. B-Kolo 13
15:30 TJ Agro Zemné - TJ Salka 3:5
Žiaci sk. B-Kolo 13
15:30 ŠK Svodín - FC Semerovo 6:1
Žiaci sk. B-Kolo 13
15:30 ŠK Sokol Jasová - TJ Družstevník Dvory nad Žitavou 10:0
Žiaci sk. B-Kolo 13
15:30 FK Čechy - TJ Sokol Gbelce 3:2
Dorast sk. A-Kolo 15
17:30 FK Slovan Rastislavice - 1. FC Černík 2:4
Dorast sk. A-Kolo 15
17:30 OFK Maňa - OŠK Mojzesovo 2:0
Dorast sk. A-Kolo 15
17:30 OŠK Lipová - ŠK Thermál Podhájska 4:1
Dorast sk. A-Kolo 15
17:30 ŠK Kmeťovo - OFK Hul 1:3
Dorast sk. B-Kolo 13
17:30 TJ Agro Zemné - TJ Salka 1:9
Dorast sk. B-Kolo 13
17:30 ŠK Svodín - TJ OÚ Nána 7:1
Dorast sk. B-Kolo 13
17:30 TJ Družstevník Kolta - TJ Družstevník Bešeňov 4:0
Dorast sk. B-Kolo 13
17:30 OŠK Dolný Ohaj - FC Strekov 0:1
23 vstupy v 12. apríl 2014
II. trieda-Kolo 17
17:30 1. FC Černík - Podhajská B - Pozba 1:0
II. trieda-Kolo 17
17:30 TJ Družstevník Trávnica - TJ OFK Jatov 2:0
II. trieda-Kolo 17
17:30 TJ Družstevník Bruty - TJ Sokol Gbelce 1:1
II. trieda-Kolo 17
17:30 ŠK Sokol Jasová - OTJ Palárikovo B 2:0
II. trieda-Kolo 17
17:30 FC Strekov - TJ AC Mužla 0:2
II. trieda-Kolo 17
17:30 FC Slovan Dedinka - TJ Družstevník Kolta 1:1
II. trieda-Kolo 17
17:30 TJ Nová Vieska - OFK Hul 1:1
III. trieda-Kolo 13
17:30 TJ OÚ Nána - ŠK Radava 1:1
III. trieda-Kolo 13
17:30 Kamenný Most - ŠK Andovce 1:1
III. trieda-Kolo 13
17:30 ŠK Tvrdošovce B - FJ Kamenica nad Hronom 2:0
III. trieda-Kolo 13
17:30 FC Bíňa - TJ Družstevník Obid 10:1
III. trieda-Kolo 13
17:30 TJ Belá - TJ FC Rúbaň 2:0
12 vstupy v 13. apríl 2014
II. trieda-Kolo 18
19:00 TJ Družstevník Kolta - TJ Nová Vieska 3:2
1 vstup v 18. apríl 2014
Prípravka-Kolo 12
12:00 TJ Družstevník Dvory nad Žitavou - ŠK Tvrdošovce -:-
Prípravka-Kolo 12
12:00 TJ Nová Vieska - TJ Družstevník Michal n/Žit. -:-
Prípravka-Kolo 12
12:00 TJ Družstevník Bešeňov - FC Komjatice -:-
Prípravka-Kolo 12
12:00 ŠK Šurany - FC Semerovo -:-
Prípravka-Kolo 12
12:00 FC Veľký Kýr - FK Čechy -:-
Žiaci sk. A-Kolo 16
15:30 OTJ Palárikovo - TJ Družstevník Michal n/Žit. -:-
Dorast sk. A-Kolo 16
16:00 1. FC Černík - TJ Lokomotíva Úľany nad Žitavou -:-
Žiaci sk. A-Kolo 16
16:00 FC Komjatice - TJ Lokomotíva Bánov -:-
Žiaci sk. A-Kolo 16
16:00 OFK Hul - ŠK Vlkas -:-
Žiaci sk. A-Kolo 16
16:00 FC Veľký Kýr - FK Slovan Rastislavice -:-
Žiaci sk. A-Kolo 16
16:00 ŠK Thermál Podhájska - TJ Veľké Lovce -:-
Žiaci sk. B-Kolo 14
16:00 FC Strekov - TJ Agro Zemné -:-
Žiaci sk. B-Kolo 14
16:00 FC Semerovo - OŠK Dolný Ohaj -:-
Žiaci sk. B-Kolo 14
16:00 TJ Salka - ŠK Sokol Jasová -:-
Žiaci sk. B-Kolo 14
16:00 TJ Sokol Gbelce - ŠK Svodín -:-
Dorast sk. B-Kolo 14
18:00 TJ AC Mužla - ŠK Svodín -:-
Dorast sk. B-Kolo 14
18:00 TJ Salka - TJ Družstevník Kolta -:-
Dorast sk. B-Kolo 14
18:00 FC Strekov - TJ Agro Zemné -:-
Dorast sk. B-Kolo 14
18:00 TJ OÚ Nána - OŠK Dolný Ohaj -:-
Dorast sk. A-Kolo 16
19:00 OFK Hul - OŠK Lipová -:-
Dorast sk. A-Kolo 16
19:00 ŠK Thermál Podhájska - TJ Družstevník Trávnica -:-
Dorast sk. A-Kolo 16
19:00 OŠK Mojzesovo - FK Slovan Rastislavice -:-
22 vstupy v 19. apríl 2014
II. trieda-Kolo 18
18:00 Podhajská B - Pozba - TJ Družstevník Trávnica 0:3
II. trieda-Kolo 18
18:00 TJ Sokol Gbelce - 1. FC Černík 3:0
II. trieda-Kolo 18
18:00 TJ OFK Jatov - ŠK Sokol Jasová 3:1
II. trieda-Kolo 18
18:00 TJ AC Mužla - TJ Družstevník Bruty 3:2
II. trieda-Kolo 18
18:00 OTJ Palárikovo B - FC Slovan Dedinka 1:0
II. trieda-Kolo 18
18:00 OFK Hul - FC Strekov 5:2
III. trieda-Kolo 14
18:00 TJ Družstevník Obid - Kamenný Most 2:0
III. trieda-Kolo 14
18:00 FJ Kamenica nad Hronom - FC Bíňa 3:1
III. trieda-Kolo 14
18:00 ŠK Andovce - TJ OÚ Nána 1:4
III. trieda-Kolo 14
18:00 TJ FC Rúbaň - ŠK Tvrdošovce B 0:4
III. trieda-Kolo 14
18:00 ŠK Radava - TJ Belá 3:2
11 vstupy v 20. apríl 2014
Žiaci sk. B-Kolo 14
18:30 TJ Družstevník Dvory nad Žitavou - FK Čechy -:-
1 vstup v 23. apríl 2014
Prípravka-Kolo 13
18:00 TJ Družstevník Michal n/Žit. - TJ Družstevník Bešeňov -:-
1 vstup v 25. apríl 2014
Prípravka-Kolo 13
12:00 FC Komjatice - TJ Družstevník Dvory nad Žitavou -:-
Prípravka-Kolo 13
12:00 ŠK Tvrdošovce - ŠK Šurany -:-
Prípravka-Kolo 13
12:00 FC Semerovo - FK Čechy -:-
Prípravka-Kolo 13
12:00 TJ Nová Vieska - FC Veľký Kýr -:-
Žiaci sk. A-Kolo 17
15:00 TJ Veľké Lovce - OFK Hul -:-
Žiaci sk. A-Kolo 17
16:00 ŠK Vlkas - TJ Družstevník Michal n/Žit. -:-
Žiaci sk. A-Kolo 17
16:00 TJ Lokomotíva Bánov - FC Veľký Kýr -:-
Žiaci sk. A-Kolo 17
16:00 OFK Maňa - ŠK Thermál Podhájska -:-
Žiaci sk. A-Kolo 17
16:00 FC Komjatice - OTJ Palárikovo -:-
Žiaci sk. B-Kolo 15
16:00 FC Semerovo - FC Strekov -:-
Žiaci sk. B-Kolo 15
16:00 ŠK Sokol Jasová - TJ Agro Zemné -:-
Žiaci sk. B-Kolo 15
16:00 OŠK Dolný Ohaj - TJ Sokol Gbelce -:-
Žiaci sk. B-Kolo 15
16:00 FK Čechy - TJ Salka -:-
Žiaci sk. B-Kolo 15
16:00 ŠK Svodín - TJ Družstevník Dvory nad Žitavou -:-
Dorast sk. A-Kolo 17
18:00 TJ Lokomotíva Úľany nad Žitavou - OŠK Mojzesovo -:-
Dorast sk. A-Kolo 17
18:00 OFK Maňa - ŠK Thermál Podhájska -:-
Dorast sk. A-Kolo 17
18:00 TJ Družstevník Trávnica - OFK Hul -:-
Dorast sk. A-Kolo 17
18:00 OŠK Lipová - ŠK Kmeťovo -:-
Dorast sk. B-Kolo 15
18:00 TJ Družstevník Kolta - TJ Agro Zemné -:-
Dorast sk. B-Kolo 15
18:00 ŠK Svodín - TJ Družstevník Bešeňov -:-
Dorast sk. B-Kolo 15
18:00 TJ OÚ Nána - FC Strekov -:-
Dorast sk. B-Kolo 15
18:00 OŠK Dolný Ohaj - TJ AC Mužla -:-
22 vstupy v 26. apríl 2014
II. trieda-Kolo 19
18:00 TJ Sokol Gbelce - Podhajská B - Pozba -:-
II. trieda-Kolo 19
18:00 ŠK Sokol Jasová - TJ Družstevník Trávnica -:-
II. trieda-Kolo 19
18:00 1. FC Černík - TJ AC Mužla -:-
II. trieda-Kolo 19
18:00 FC Slovan Dedinka - TJ OFK Jatov -:-
II. trieda-Kolo 19
18:00 TJ Družstevník Bruty - OFK Hul -:-
II. trieda-Kolo 19
18:00 TJ Nová Vieska - OTJ Palárikovo B -:-
II. trieda-Kolo 19
18:00 FC Strekov - TJ Družstevník Kolta -:-
III. trieda-Kolo 15
18:00 ŠK Tvrdošovce B - ŠK Radava -:-
III. trieda-Kolo 15
18:00 TJ OÚ Nána - Kamenný Most -:-
III. trieda-Kolo 15
18:00 FC Bíňa - TJ FC Rúbaň -:-
III. trieda-Kolo 15
18:00 TJ Belá - ŠK Andovce -:-
III. trieda-Kolo 15
18:00 FJ Kamenica nad Hronom - TJ Družstevník Obid -:-
12 vstupy v 27. apríl 2014

Aktuálna Úradná Správa

17-04-2014

Aktuálna Úradná správa

Náhodný obrázok

kmo_1822.jpg

banner SFZ

banner ZsFZ

banner futbalnet

Prihlásenie - Login

logoIG
logo j4k

logo regionsport