FKM prehral po 10 zápasoch, domáca rozlúčka Palárikova s treťou ligou - NAŠI V III. LIGE

• Uverejnené štvrtok, 09. jún 2016, 09:39
  • Prečítané: 900x

a-palarikovoV stredu sa hralo kompletné predposledné kolo a obaja naši okresní zástupcovia prehrali 2:1. Novozámčania v Šúrovciach pretrhli 10-zápasovú šnúru bez prehry, Palárikovo sa lúčilo s treťou ligou pred vlastným publikom v súboji s Galantou.

TIPOS III. LIGA ZSFZ

33. kolo:

*SpARTAK Trnava c/Šúrovce - FKM NovÉ Zámky 2:1 (1:0), Vašek.

Domáce Šúrovce, ktoré figurujú v tabuľke vysoko, nemohli skoro celý prvý polčas nájsť recept na prekonanie Dovičoviča, no minútu pred prestávkou sa to Pikulíkovi predsa len podarilo. V 53.min pridal Hlavna z penalty poistku (2:0) a zároveň sa tak dostal so 16 gólmi do čela poradia strelcov pred zraneného Novozámčana Košúta (15). Záver zápasu ešte zdramatizoval striedajú Vašek, ktorý strelil 7 minút pred koncom kontaktný gól.

FKM: Dovičovič – Poluch, Ešek, P. Horáček, Petráš, Fehervári, Bombicz, Illés, Tokar, Lovska, Kráľ (Vašek, Kurej, Prúčny). Tréner Nikola Bukovič.

*Otj Palárikovo – Slovan Galanta 1:2 (0:0), Markusek.

Istý zostupujúci Palárikovo odohral vyše hodiny hry rovnocennú partiu, pričom gól nepadol ani na jednej strane. Domáci však zahodili zopár čistých šancí. Hostí dostal do vedenia v 65.min Žák, o desať minút zvýšil Winkler na 0:2. V poslednom zápase na vlastnom trávniku sa Palárikovčania nechceli úplne poddať do posledných minút a v 88.min aspoň zmiernil 20. prehru sezóny striedajúci Markusek. Už v nadstavenom čase dostal červenú kartu Srb Petrovič.

OTJ: Frišo – Petrovič, Rusinko, Farkaš, Šenk, Šipoš, Letko, Kutiš, Švajlen, Gejdoš, Španír (Markusek, Hausleitner). Tréner Attila Czuczor.