Nové Zámky pretrhli svoju víťaznú šnúru, Palárikovo ešte pevnejšie na dne - NAŠI V III. LIGE

• Uverejnené nedeľa, 22. máj 2016, 11:20
  • Prečítané: 1149x

atop - palar 7Obaja okresní zástupcovia hrali v sobotu, no kým Novozámčania proti Veľkému Mederu doma, Palárikovo cestovalo do blízkeho Nededu, odkiaľ si doviezlo už 18. prehru v súťaži. FKM po remíze 1:1 síce sériu bez prehry natiahol už na deväť zápasov, no svoju ďalšiu - trojzápasovú víťaznú - šnúru pretrhol. V najbližšom kole sa hrá budúcu nedeľu okresné derby Palárikovo – Nové Zámky.

TIPOS III. LIGA ZSFZ

30. kolo:

*FKM NovÉ Zámky – MŠK ThermÁl Veľký Meder 1:1 (0:0), Tokar.

FKM: Dovičovič – Poluch, Ešek, P. Horáček, Petráš, Fehervári, Bombicz, Kurej, Lovska, Košút, Kráľ (E. Horáček, Tokar, Vašek). Tréner Nikola Bukovič.

Nové Zámky nastupovali s úmyslom natiahnuť trojzápasovú víťaznú šnúru a do rivala sa pustili s chuťou, lenže zápas im nevyšiel podľa predstáv. Na jar oslabený Veľký Meder držal vyše hodiny hry bezgólový stav a keď v 66.min prekonal Dovičoviča Králik, domáci zneisteli ešte viac. Aspoň vyrovnať sa podarilo 11 minút pred koncom striedajúcemu Ukrajincovi Tokarovi a mužstvá si body nakoniec podelili.

*FC Neded - Otj Palárikovo 2:0 (1:0)

OTJ: Frišo – Sipos, Petrovič, Rusinko, Šenk, Janso, Zvončár, Švajlen, Kutiš, Gejdoš, Španír (Markusek, Hausleitner). Tréner Attila Czuczor.

V súboji tímov z konca tabuľky neubehlo ani desať minút a Palárikovčania prehrávali, keď ich gólmana prekonal kamerunský legionár Ambassa. Potom sa hralo väčšinou medzi šestnástkami, hostia svoje pološance nevyužili a domáci Neded si poistil náskok v 63.min – 2:0. OTJ tak vyšla úplne naprázdno a pevnejšie sa usadila na 17. mieste.