FKM má plusový bod, Palárikovo odolávalo dlho v Púchove - NAŠI V KRAJI

• Uverejnené pondelok, 02. máj 2016, 07:43
  • Prečítané: 797x

prievidza - Palarikovo 4Palárikovo hralo na Považí v sobotu a odolávalo skoro celých 90 minút. Inkasovalo až päť minút pred koncom, no 16. prehre v súťaži sa nevyhlo. Nové Zámky viezli na 1. mája z Vrábľov nakoniec bod, i keď prehrávali expresne rýchlo už 2:0.

TIPOS III. LIGA ZSFZ

26. kolo:

*Spartak Vráble - FKM Nové Zámky 2:2 (2:1), Kráľ 2.

FKM: Dovičovič – Poluch, Ešek, P. Horáček, Tokar, Petráš, Fehervári, Bombicz, Lovska, Košút, Kráľ (Illés, Kurej, Prúčny). Tréner Nikola Bukovič.

Novozámčania sú na tom v tabuľke lepšie, preto sa čakalo viac nervozity na domácich kopačkách. Keď však už v 8.min svietilo na tabuli 2:0 pre Vráble, hostia sa nestačili čudovať. V 2.min prekonal Dovičoviča Srb Nurkovič a v 8. zase exnovozámčan T. Feješ. Hráči FKM sa ale otriasli rýchlo a v 16.min strelil kontaktný gól Kráľ – 2:1. Tak skončil aj polčas a o konečnej deľbe bodov rozhodol v 60.min svojim druhým gólom Kráľ, ktorý sa vrátil po zranení.

*MŠK Púchov - OTJ Palárikovo 1:0 (0:0)

OTJ: Kürti – Sipos, Petrovič, Farkaš, Rusinko, Janso, Zvončár, Letko, Švajlen, Španír, Gejdoš (Hausleitner). Tréner Attila Czuczor.

Palárikovo je stále na dne tabuľky a ani do Púchova nemohlo ísť s veľkými očami. Hráči OTJ začali koncentrovane, v obrane hrali veľmi obetavo a keď sa naskytla príležitosť, pokúšali sa aj o kontru. Úvodný tlak domácich prečkali a s pribúdajúcim časom sa stále viac osmeľovali. Obraz hry sa nezmenil ani po prestávke, defenzíva hosťom vychádzala a čo prešlo cez obranu zlikvidoval Kürti. Ten kapituloval až päť minút pred koncom, keď ho prekonal po štandardke Rypák.