FKM Nové Zámky konečne víťazne, Palárikovo vyšlo opäť naprázdno - NAŠI V KRAJI

• Uverejnené pondelok, 25. apríl 2016, 09:30
  • Prečítané: 1664x

fkm - led. rovne 13Nové Zámky si v sobotu hladko poradili so súperom z konca tabuľky, kým poslední Palárikovčania v nedeľu na vlastnom trávniku nestačili na Nemšovú.

TIPOS III. LIGA ZSFZ

25. kolo:

*FKM Nové Zámky – FC Neded 3:0 (3:0), Lovska, Košút, Fehervári.

FKM: Dovičovič – Poluch, Ešek, P. Horáček, Illés, Tokar, Petráš, Fehervári, Bombicz, Košút, Lovska (Kurej, Kráľ, E. Horáček). Tréner Nikola Bukovič.

Nové Zámky mali proti súperovi z konca tabuľky ideálnu šancu pretrhnúť päťzápasovú šnúru bez víťazstva a o osude zápasu nakoniec rozhodli už v prvom polčase. Domáci favorit začal nátlakovo a v 14.min ho poslal do vedenia pohotový Lovska. Hostia sa potom otriasli a držali najtesnejšie manko, lenže v posledných piatich minútach prvého polčasu udrel FKM dvakrát. Najskôr v 41.min zvýšil na 2:0 najlepší strelec celej súťaže Košút a v 45. sa zapísal aj Fehervári. Celé druhé dejstvo sa už diváci gólu nedočkali.

*OTJ Palárikovo – FKS Nemšová 1:3 (0:2), Zvoncsár (11 m).

OTJ: Frišo – Sipos, Petrovič, Janso, Farkaš, Rusinko, Kutiš, Zvončár, Letko, Španír, Markusek (Hausleitner). Tréner Attila Czuczor.

Palárikovo, ktoré v odvetách ešte nevyhralo, nastupovalo proti farme ligového Trenčína v nezávideniahodnej situácii. Jeho hráči robili, čo mohli, no väčšia kvalita bola na kopačkách hostí. Tí šli do vedenia v 25.min a poistku pridal gólom do šatne Nigérijčan Bala (44.min). V 56.min svietilo na tabuli dokonca 0:3 a až v 78.min prišiel aspoň čestný úspech domácich, keď premenil pokutový kop Zvoncsár.

*Gabčíkovo vystúpilo zo súťaže.

(RED)

Na snímke:

Zo zápasu 23. kola Nové Zámky – Lednické rovne (1:1) v strede (v zelenom) kapitán FKM Róbert Ešek. Foto fb FKM