Nové Zámky aj Palárikovo vyšli doma úplne naprázdno - NAŠI V KRAJI

• Uverejnené pondelok, 28. marec 2016, 08:17
  • Prečítané: 956x

palarokovo 02Nové Zámky privítali v sobotu Púchovčanov, ktorým nedokázali streliť na vlastnom trávniku gól a zápas prehrali. Rovnako pochodili v nedeľu Palárikovčania so Šúrovcami a zostávajú tak na samom dne tabuľky.

III. LIGA ZÁPAD

21. kolo:

*FKM Nové Zámky – MŠK Púchov 0:2 (0:1).

FKM: Dovičovič – Poluch, Ešek, P. Horáček, Petráš, Lovska, Tokar, Kurta, Fehervári, E. Horáček, Košút (Bombicz, Kurej, Illéš). Tréner Nikola Bukovič.

Púchovčania tento raz zápas nezmeškali (tak ako pred dvoma týždňami v Komárne), práve naopak, boli živší v strede poľa a aj efektívnejší. Na koňa ich posadil Zuziakov gól do šatne (44.min), Novozámčania po prestávke otvorili hru, no skórovať nedokázali. A keď im dal Zuziak v 69.min aj druhý gól, o výsledku bolo prakticky rozhodnuté. FKM si pripísal tretiu jarnú prehru.

*OTJ Palárikovo – Spartak Trnava C/Šúrovce 0:1 (0:1).

OTJ: Frišo – Sipos, Petrovič, Rusinko, Farkaš, Švajlen, Zvončár, Letko, Janso, Gejdoš, Kutiš, (Španír, Markusek, Marko). Tréner Attila Czuczor.

Palárikovčania v týždni dohrávali zápas s Veľkým Mederom (2:2) a do ďalšieho súpera sa doma pustili s odhodlaním, no chýbala vyššia kvalita. O všetkom nakoniec rozhodol gól Pikulíka, ktorý prekonal Friša v 31.min. Domáci sa potom celý druhý polčas pokúšali gólovo odpovedať, no nepodarilo sa im to a v tabuľke zostávajú na poslednom mieste.