Palárikovo muselo doma doháňať, body sa nakoniec delili - NAŠI V KRAJI

• Uverejnené štvrtok, 24. marec 2016, 08:54
  • Prečítané: 795x

apalarikovo 03V stredu sa v Palárikove stretli v dohrávke prvého jarného kola „Slovenský Meder“ s Veľkým Mederom a domáci museli doháňať dvojgólový náskok súpera. Boby sa nakoniec delili a OTJ zostáva na dne tabuľky.

III. LIGA ZÁPAD

Dohrávka 18. kola:

*OTJ Palárikovo – MŠK Thermál Veľký Meder 2:2 (0:2), Gejdoš, Rusinko.

OTJ: Frišo – Sipos, Petrovič, Rusinko, Farkaš, Švajlen, Zvončár, Letko, Kutiš, Markusek, Španír (Gejdoš, Marko, Hausleitner). Tréner Attila Czuczor.

Palárikovo je na samom dne tabuľky, preto potrebuje body ako soľ, no jeho hráči sa na ihrisku poriadne ani nerozkukali a v 3.min prehrávali, keď Friša prekonal A. Mészáros. To však nebolo všetko, nebežala ešte ani 20. minúta a Bíró pridal druhý gól – 0:2. Kým sa domáci spamätali zo šoku, bol polčas, no po ňom sa hráči OTJ stále viac tlačili pred Székelyho svätyňu. Odmena nenechala na seba dlho čakať, v 59.min dal striedajúci Gejdoš kontaktný gól a v 66. Rusinko aj vyrovnávajúci. Do konca bolo ešte dosť času, no strhnúť víťazstvo na svoju stranu sa už nikomu nepodarilo.