Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Unable to save result set in /home/ee003700/www_root/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 534

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ee003700/www_root/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 383

Nádeje FKM skrotil dvoma gólmi ligista Dávid Guba - NAŠI V KRAJI

• Uverejnené pondelok, 21. marec 2016, 11:55
  • Prečítané: 822x

2 fkmNové Zámky hrali v nedeľu na Považí, kde po vyrovnanom prvom polčase zostali body nakoniec domácemu Slovanu. Keďže Gabčíkovo už v súťaži nepokračuje, Palárikovčania mali voľno.

III. LIGA ZÁPAD

20. kolo:

*FKS Nemšová - FKM Nové Zámky 3:1 (1:0), Bombicz.

FKM: Dovičovič – Illés, Ešek, P. Horáček, Petráš, Poluch, Lovska, Bombicz, Fehervári, Kurej, Košút (Kurta, E. Horáček). Tréner Nikola Bukovič.

Nemšová – ako farma ligového Trenčína – je v tabuľke vysoko, Novozámčania však obetavo bránili, nešetrili pohybom a dlho držali bezgólový stav. Dovičovič inkasoval až v 44.min, no ani gól do šatne hostí nepoložil a Bombicz štvrťhodinku po prestávke vyrovnal – 1:1. Zápas dostal novú zápletku a až gól domácich v 65.min potom opäť naklonil misky váh na ich stranu. Nové Zámky sa ešte pokúšali o vyrovnanie, lenže ich nádeje zmaril svojim druhým gólom hráč ligového AS Trenčín Dávid Guba v 72.min (3:1).