Michal mení trénera, s Mužlou musel otáčať z 0:1 - BOLI SME NA: Michal – Mužla 3:2 +FOTO

• Uverejnené sobota, 19. marec 2016, 18:58
  • Prečítané: 1745x

areischlV sobotňajšej predohrávke 18. kola prišla na Michal desiata Mužla, ktorá domácich potrápila. Hostia rýchlo viedli 0:1, potom bolo dlho aj 2:2 a o víťazstve domácich rozhodol až osem minút pred koncom svojim premiérovým gólom za Michal Boris Macek. Čerstvou novinkou je, že druhý Michal mení trénera. Mužstvo už neviedol Miroslav Reischl, od budúceho týždňa je novým kormidelníkom Martin Bafrnec.

VI. LIGA OBFZ NOVÉ ZÁMKY – predohrávka 18. kola:

*DružsteVNík Michal n/Ž – AC MuŽLA 3:2 (2:1), Brezovský, Podbehlý, B. Macek – Rigó, Mészáros.

DRUŽSTEVNÍK: Molnár - Patkolo, Sádovský, Oškerský, Husár, D. Zrubec, J. Zrubec, Supek, Podbehlý, Brezovský, Macek (Mikle).

AC: Németh – Zalaba, Pathó, Gavroň, Ármai, Kianek, Teszár, Ubár, Hakala, Kvassay, Rigó (Mészáros, Csicsó).

V jesennej časti vyhral Michal v Mužli presvedčivo 0:3, no v odvetách zatiaľ iba hľadá stratenú formu. Mužla vyrukovala s ďalšou posilou, v jej bráne sa objavil niekdajší treťoligový brankár Štúrova Zoltán Németh a úvodné minúty patrili hosťom. Tých poslal do vedenia už v 3.min Rigó (podobne ako v Rastislaviciach), keď loptu ešte na bránkovej čiare dorazil do vlastnej siete Oškerský. Rigó sa však pri góle zranil a musel byť vystriedaný. V 6.min ideálne vysunul ľavé krídlo do samostatného úniku dispečer stredu poľa Kianek, no asistent rozhodcu zdvihol zástavku, pritom iný hráč v ofsajde nejavil záujem o hru. Až potom dali o sebe vedieť aj domáci, no Oškerský sa proti Némethovi nepresadil a Podbehlý mieril do žrde. Vyrovnanie však prišlo v 9.min z kopačky Brezovského, ktorý z priameho kopu prekvapil Németha. O tri minúty už Michalčania viedli, keď po ďalšom priamom kope pohotovo dorazil loptu do siete Podbehlý – 2:1. Aj druhý polčas ale začali lepšie hostia a desať minút po prestávke vyrovnal striedajúci Mészáros. Z pravej strany ešte dvakrát pohrozil Kvassay, no potom sa nadýchli k záverečnej ofenzíve domáci. Vykúpenie prišlo osem minút pred koncom z kopačky zimnej posily Maceka, ktorý sa uvoľnil na šestnástke a povedľa Németha po zemi rozhodol.