MFK otočil na Šariši z 5:1, posledné slovo mal ale exnovozámčan Serbin - NAŠI VO FUTSALE

• Uverejnené nedeľa, 07. február 2016, 09:24
  • Prečítané: 732x

amfk - prešovV piatkovom 15. kole sa Novozámčania vzchopili na Šariši až po zmene strán a päť minút pred koncom dokonca o gól viedli. Záverečné slovo však mal domáci kanonier Serbin, ktorý hral pred časom krátko aj za MFK Tupperware.

PRVÁ SLOVENSKÁ liga vo futsale

15. kolo:

*FK Prešov - MFK Tupperware Nové Zámky 8:7 (5:2), Oršolík 3, Máté 2, Gál, Gašparík st.

MFK TUPERWARE: Sládeček – Oršolík, Gál, Gašparík st., Hajko, Kanás, Molda, Máté, Hatala. Tréner Peter Buranský.

Po dlhej ceste na Šariš prehrávali Novozámčania v 15.min už 5:1 a nikto by na nich nevsadil ani deravý groš. Postupne sa však rozohrali a po obrátke začali doťahovať náskok domácich. Päť minút po prestávke trojgólový Oršolík vyrovnal na 5:5, no ani to nebolo všetko. V 35.min ten istý hráč dokonca poslal MFK do vedenia na 6:7 a rodilo sa prekvapenie kola. Hosťom však bez širšej lavičky dochádzali sily, z čoho ťažil najmä päťgólový exnovozámčan Serbin, ktorý z postu pivota nielen vyrovnal, ale tri minúty pred koncom strelil aj víťazný gól Šarišanov.

Kristián Molnár (vedúci mužstva Nových Zámkov): „Toto je výsledok, ktorý dokáže nahnevať. Na východ sme cestovali značne oklieštení, iba s jedným brankárom a šiestimi hráčmi do poľa, preto sme veľké oči nemali. Po takomto priebehu nás ale prehra škrie, mohli sme sa totiž reálne vrátiť do boja o šiestu priečku. Úvod zápasu možno z našej strany pokojne označiť ako „autobusový“, kým sme rozchodili nohy z dlhej cesty, prehrávali sme 5:1. Po zmene strán to však konečne začalo padať i nám a aj sme viedli 6:7. Posledné slovo však mali predsa len domáci.“