Z palubovky úradujúceho majstra MFK Tupperware s vysokou prehrou - NAŠI VO FUTSALE

• Uverejnené sobota, 21. november 2015, 08:52
  • Prečítané: 842x

slovmatic - mfkV piatok absolvovali Nové Zámky povinnú jazdu na palubovke úradujúceho majstra v Bratislave a odviezli si vysokú prehru.

PRVÁ SLOVENSKÁ liga vo futsale

8. kolo:

*Slov-matic FOFO Bratislava - MFK Tupperware Nové Zámky 9:0 (6:0).

MFK TUPERWARE: Sládeček – Oršolík, Vašek, Gál, Gašparík ml., Máté, Adámik, E. Horáček, Orémusz, Kanás, D. Petráš, Balogh. Tréner Peter Buranský.

Novozámčania vstupovali do jamy levovej s veľkým rešpektom, no v úvodných minútach sa držali statočne. Domáce hviezdy hostia svojou obetavosťou ubránili a keď bola príležitosť, vysunuli sa až na dostrel Gašparoviča. MFK Tupperware takto vydržal do 7.min, keď ho načal Brunovský – 1:0. Potom si dal vlastný gól kapitán MFK Oršolík a za stavu 4:0 dve minúty pred prestávkou aj debutant Dávid Petráš (5:0). Úradujúci majster držal zápas pevne v rukách a o jeho osude nebolo žiadnych pochýb.

Kristián Molnár (vedúci mužstva Nových Zámkov): „Slov-matic stále patrí medzi top európske tímy, čo dokázal i v Lige majstrov, preto postaviť sa proti takému súperovi nie je vôbec jednoduché. Ak niekto čakal, že tu budeme siahať čo i len na bod, ten nie je znalý futsalových pomerov. Tento zápas sme jednoducho potrebovali absolvovať a prežiť. Stalo sa, prežili sme...“

Tabuľka: futbalnet.sk