Palárikovo remizovalo v Galante, FKM pustil všetky body - NAŠI V KRAJI

• Uverejnené utorok, 15. september 2015, 20:55
  • Prečítané: 1119x

štefanka andrejV 18-člennej tretej lige sa v utorok hralo vložené 16. kolo a naši okresní zástupcovia si viedli odlišne. Kým Palárikovo priviezlo cenný bod z Galanty, Novozámčania doma prehrali so Šúrovcami.

Súťaž pokračuje tento víkend 7. kolom, Nové Zámky hostia v sobotu o 15.30 h v tradičnom derby Komárno, Palárikovo privíta v nedeľu v rovnakom čase silných baníkov z Prievidze.

III. LIGA ZÁPAD

Vložené 16. kolo:

*FKM Nové Zámky – Spartak Trnava C/Šúrovce 1:3 (1:1), 45. P. Horáček.

FKM: Hlavačka – Illés, P. Horáček, Ešek, Petráš, Kling, Lovska, Fehervári, Košút, Šušpanov, Bombicz (Švajda, Vašek). Tréner A. Štefanka.

Novozámčania nezopakovali posledné výkony z ligy a hostí pustili po polhodine hry do vedenia – 0:1. V poslednej minúte prvého dejstva stihol zadák P. Horáček gólom do šatne ešte vyrovnať, no dve minúty po obrátke FKM opäť prehrával. V záverečnom vabanku domácich Šúrovčan Hlavna svojim druhým gólom v 81.min zasadil Zámčanom tretí úder a bolo rozhodnuté. Nové Zámky po dvoch víťazstvách v rade nevyužili v utorok šancu na peknú sériu, a to majú v sobotu doma predposledné Komárno.

*Slovan Galanta - OTJ Palárikovo 1:1 (1:0), 89. Petrovič.

OTJ: Balogh – Petrovič, Konopásek, Kubala, Kružlík, Gejdoš, Janso, Bočko, Oravec, Španír, Vencel (Krcho, Letko, Sendrei). Tréner M. Kobora.

Palárikovo pozorne a obetavo bránilo celý prvý polčas, no v jeho poslednej minúte ukázal arbiter na biely bod a Korman z pokutového kopu Balogha prekonal – 1:0. V druhom polčase sa hostia s pribúdajúcimi minútami stále viac tlačili pred brankára Masára, no bez gólového efektu. Keď sa už zdalo, že domov odídu naprázdno, srbský legionár Matija Petrovič v predposlednej minúte vyrovnal a rozjasal svojich.

Tabuľky: futbalnet.sk

(RED)

Na snímke:

Tréner FKM Nové Zámky Andrej Štefanka nevyužil so svojim tímom šancu na peknú sériu.