Veľký Kýr predčasným jesenným majstrom, juniori Šurian rozstrieľali Strekov. Hetrik kráľa strelcov Z. Kovácsa - VII. LIGA MEVA

• Uverejnené pondelok, 17. október 2016, 09:17
  • Prečítané: 2102x

a-mana - jasova 2

V zápase Mane (v čiernom) s Jasovou rozhodol jediný gól domáceho Lukáša Bocka. Foto mp

V sobotu sa hrali tri stretnutia, juniori Šurian si vylepšili skóre doma proti Strekovu, ktorému nastrieľali poltucet gólov (6:1). Čechy majú na svojom konte stále iba jedno víťazstvo, tentoraz doma zachraňovali aspoň bod s Radavou, keď od 40. minúty hrali bez vylúčeného hráča. Štúrovo B si na svojom trávniku poradilo presvedčivo s Nánou (5:2), keď o výsledku bolo rozhodnuté prakticky už do prestávky. Hetrikom sa pri Dunaji zaskvel vlaňajší kráľ strelcov „dvojky“ Zoltán Kovács.

V nedeľňajšom stretnutí potvrdil rolu favorita prvý Veľký Kýr v poslednom Jatove, kde zvíťazil päťgólovým rozdielom (0:5) a prakticky sa tak stal predčasným jesenným majstrom. V zápase Maňa – Jasová padol rozhodujúci a jediný gól v 33. minúte do siete hostí. O tesnom víťazstve Brutov nad Koltou (2:1) rozhodol zase gól v poslednej minúte zápasu. Pre vlaňajšieho vicemajstra Koltu je to štvrtá prehra v súťaži. Béčko Tvrdošoviec nehralo a kleslo na tretiu priečku, k dobru však má novembrovú domácu dohrávku s Gbelcami.